jmachan

doporucili byste mi odstranovac vodniho kamene ANTICALC za7990kc?jake mate skusenosti?

Doplňuji:
chtěl bych ochranit plynovy bojler

Odpovědi
ahold

Ta částka se mi zdá nemožná. Pokud potřebuješ preventivně chránit před vodním kamenem pračku, nebo kávovar, stačí na to občas použít obyčejný ocet. Do pračky 1 láhev octa a program: vyváření. Na očistu kávovaru deci do 1l vody a nechat překapat několikrát za sebou.

mosoj

Ptákovina.
Nehodlám zde nikoho přesvědčovat, jenom si v mém příspěvku přečtěte co to je tvrdost vody.
Podobné jako dříve magnety.
Doplňuji:
Tak ještě ten příspěvek.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/tvrda-voda

Mapel

Také jsem se o tom zajímal a napsal jsem dotaz k vlastnímu principu. Mimo obecných frází bylo jinými slovy napsáno – prostě to funguje. Takže mě nepřesvědčili k nehorázné investici. Prostě tomu nevěřím.