TechLili

Doporučili byste mi nějakou osvědčenou sbírku úloh do SŠ matematiky?

Náš učitel používá https://www.da­tabazeknih.cz/kni­hy/sbirka-uloh-z-matematiky-pro-sos-sou-a-nastavbove-studium-134817, ale já se obávám, že nebude obsahovat grafy. Znáte nějakou osvědčenou knihu, která vás i připravila na maturitu z matematiky?

Odpovědi
Kelt

Takových knih je hodně. Sbírka maturitních příkladů s matematiky , Jak připravit k maturitě z matematiky a mnoho dalších. Stačí zajít do obchodu, nebo si to objednat. Možná budou mít ještě rodiče. Matematika je krásná, ta nestárne.