Avatar uživatele
Natt

Doporučil byste mi nějakou knihu?

Za vysvědčení si můžu vybrat nějakou knihi. Mám doma dvě knyhy u kterých mám jenom 1.díl, Tak nevím jestli si mám koupit druhý díl knihy Smečka nebo 2. díl knihy Proticné roztomilé lhářky. Nebo nějakou úplně jinou knihu. Doporučili byste mi nějakou? Je mi 15 let.
Doplňuji:
U obou knih mám druhé díly přečtené. Měla jsem se pújčené z knihovny. ale i tak by bylo fajn je mít doma. Ale neumí se rozhodnout, který druhý díl. A nebo něco jiného...

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Natt

Zajímavá 0 před 3362 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Larissa

Ahoj, já osobně jsem Smečku ještě nečetla, ale mám ji jako PDF v počítači. Takže spíš bych ti doporučila nějakou knížku, která nejde volně stáhnout. Vím, že vázaná kniha je něco jiného, než jen iBook, ale i ten má své klady.

Osobně doporučuji knížku Zavržený a její pokračování.
Dále se mi jako dobrá knížka jeví Hunger games nebo Zář. Můžu i doporučit Dnem i nocí.

Nejvíce ale doporučuji Stmívání, ale nevím, jestli jej už nemáš. Pokud ne, tak vřele do něj!
Pokud jsi spíše na "dospělejší" literaturu, tak doporučuji Pýchu a předsudek nebo V Objetí temnoty. Ale to už je 15/18+

Krásné čtení... ♥

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

pokud máš přečtené ty první díly, mne zajímalo jak to jde dál, zvolil bych si nějaký ten druhý díl. Záleží ale jen na tobě.
Doplňuji:
v tom případě ► Larissa ▲

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Když já chodil ještě do školy a rodiče mi nechali vybrat si za vysvědčení knížku, tak jsem si vybral Birlibána > http://www.pemic.cz/….
Dneska už vím že to byla volba špatná a pokud bych se mohl vrátit zpět do miunlosti a opět měl možnost vybrat nějakou knížku, vybral bych si tu jejich - vkladní.

Jinak mrkni tady > http://www.cbdb.cz/… , dav se nikdy nemýlí.

Doplňuji:
Mrkni ještě tady, možná tě něco zaujme ↓↓↓

http://www.odpovedi.cz/…
http://www.odpovedi.cz/…
http://www.odpovedi.cz/…
http://www.odpovedi.cz/…
http://www.odpovedi.cz/…
http://www.odpovedi.cz/…
http://www.odpovedi.cz/…

Upravil/a: bolak

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Osobně bych se taky přimlouvala za Stmívání,já ač fakt nejsem už žádným teenagerem jsem všechny čtyři a půl díly stihla přečíst za necelý týden a momentálně čtu už podruhé.
Tebou zmiňované tituly neznám,ale taky bych se přimluvila za knihu Hostitel od autorky Stmívání.
Velmi hezkým čtením bylo i Přežít,o muži jenž při leteckém neštěstí přišel o ženu a dceru a pak byl konfrontován jistou osobou,jenž mu tvrdila,že smrtí nic nekončí a on tak začal pátrat,při čemž zjistil,že všichni pozůstalí po obětech té havárie umírají za záhadných okolností a vždy po návštěvě ženy,jenž navšívila i jeho samotného.
Doplňuji:
Jenom ještě,jak jsem zmínila ten půl díl-jedná se o Půlnoční slunce,což je Stmívání,jen je vyprávěné z pohledu Edwarda není dopsané celé,autorka někomu dala do rukou svůj rukopis a ten dotyčný neměl co lepšího na práci,než tohle nedopsané dílo umístit na internet k dispozici všem.Takže v dohledné době k mání si nebude,což je velká škoda.
A ještě jedno malilinkaté upozornění-celá Twilight sága je velmi návyková,aspoň pro mě.

Upravil/a: iceT

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

http://knihy.heureka.cz/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Anette

Zkus trilogii od Lenky Lanczové (Zašeptej do vlasů, Šeptej do ticha a Pošeptej po větru). Možná se ti to zdá i podle názvů dost pitomý,ale přečetla jsem to několikrát a pokud je ti 15, určitě se ti to bude líbit,je to dost poučný..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Volil bych zcela jiné téma knihy. nějaké knihy které se zabývají tvořivými programy, rozvojem osobnosti, psychohrami atd. Je ti 15 let - to je skvělý věk pro vytváření vlastních volnočasových programů pro sebe a kamarády jak v přírodě, tak někde v klubovnách apod. Zkus se podívat do edice nakladatelství Portál - mívají tam dost zajímavých titulů.
Čas od času se při práci setkávám se studenty, kteří právě podobné akce pořádají zejména v přírodě (existuje tu několik sdružení mládeže s mnohaletou tradicí, kde se trochu blbne a trochu pracuje) a myslím, že jim vymýšlení akcí celkem prospívá pro rozvoj jejich dovedností pro praktický život.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby