Kristian125

Doporučí mi prosím někdo kde bych si mohl vzít nebankovní půjčku?

Uvažuju o nebankovní půjčce,vim ze je to risk ale nutně potřebuju peníze tak zjišťuju kdo má s čím zkušenosti abych nenarazil na podvod.Snad mi někdo poradí.předem děkuju za odpovědi

Nejlepší odpověď
Hykam

Já Ti pouze můžu doporučit nebrat si žádnou nebankovní půjčku.

Další odpovědi
marci1

Zkus si projít již zodpovězené otázky na toto téma : http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=nebankov­n%C3%AD%20p%C5%AF­j%C4%8Dky

ivzez

Lepší je si žádnou nebankovní půjčku nebrat.

Ale pokud to opravdu musí být, pak Provident.
Poměrně dost přeplatíte, ale máte jasně dané
podmínky a na rozdíl od jiných nebankovních
společností budete přesně vědět, kolik zaplatíte.