Doporučenka od ÚP

Dobrý den,chtěla jsem se Vás optat dostala jsem doporučenku na ÚP ohledně pracovního místa i když jsem jim na ÚP řekla,že mám práci přislíbenou stejně mi doporučenku paní dala.Ale já bohužel o tuto pozici vůbec nemám zájem.Mám jít na pohovor,ale vůbec se mi tam nechce,pač když práci odmítnu tak je toto špatné.Tak nevím zda se mám odhlásit z ÚP a najít si práci sama prosím o odpověď.

Odpovědi
anonym

Pokud jak pisete,mate prislibenou praci tak tam kde maji o Vas zajem,si nechte napsat,ze nastoupite do prace a potvrzeni dejte na UP.Praci jste si nasla sama.V potvrzeni by mel byt datum nastupu a do te doby zustante na UP.V dnesni dobe neni treba riskovat,nebot je opravdu prace malo.

Džanička

Jednou jedinkrát jsem byla na ÚP a dali mi také doporučenku,měla jsem zjednané místo u jiného zaměstnavatele,a stejně mě z pracáku vyhodily,že je to nezajímá,asi to záleží na lidech,nevím.