habl

Doporučení na slušného advokáta v Praze

Dobrý den ,chtěla bych se zeptat zdali někdo z vás náhodou nezná či přímo nemá zkušenosti s advokátem slušným seriozním za rozumnou cenu či případně individuální. děkuji moc a přeji hezký večer

Odpovědi
Ametyst

Vím o jednom, který se zabývá pracovním právem, a druhý trestním právem. Nedělají rodinné právo a rozvody. To záleží na účelu.

Alesh

Otevři Google Maps a zadej „advokát Praha“. Případně si přibliž oblast odkud ± jsi, a můžeš i omezit výsledky na advokáty s hodnocením vyšším než např. 4,5 *. Zároveň je dobré si všimnout, z kolika recenzí je to hodnocení vytvořeno, samozřejmě čím víc, tím líp.
No, a pak už to je o tom prolézt jejich stránky a zjistit si další informace, především to, na co se specializují, neboť ne každý advokát dělá vše, ale omezuje se jen na některé oblasti práva.
Pokud jde o cenu za služby, tak advokáti mají nějaký společný sazebník, čili určitá množina právníků jede podle něj (netroufnu si tvrdit, zda je to většina nebo ne), každopádně je i množina právníků, co mají sazby nad tímto sazebníkem. Tak či tak, tohle by sis měla zjistit předem, ideálně při telefonické objednávce konzultace.

habl

Dobrý den ,děkuji Ametyst za odpověd mohla bych poprosit o jméno advokáta přímé zkušenosti a doporučení jsou vždy nejlepší