Avatar uživatele
Kazatel

Dopoledne pana prezidenta propustili z nemocnice a odpoledne má pozitivní test? Jak je to možné?

Však tam je nějaká inkubační doba, nakazil se tedy již v nemocnici? Tam jsou ale snad dodržována veškerá bezpečnostní opatření. Jistě byl očkovaný a pouštěli k němu pouze bezinfekční v respirátorech, nebo ne?

Zajímavá 0 před 3 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Disraeli

Myslím, že psali, že nějaká zaměstnankyně z kanceláře prezidenta měla koronavirus a Zeman s ní byl v kontaktu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Pepa25

"pouštěli k němu pouze bezinfekční v respirátorech" :-))) Všichni viděli v médiích, že od začátku byl jeho pokoj průchoďák. Také neexistuje povinnost, aby byl zdravotnický personál, ošetřovatelky atd. očkovaný - a také nejsou. Prezident sám má vzhledem k nemoci bezpochyby imunitu dost oslabenou, i když je očkovaný. Takže si to sečtěte ..,.

Zdroj: https://www.seznamzpravy.cz/cl anek/vondracek-s-mynarem-nemel i-pri-navsteve-zemana-respirat ory-178513

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Tady je krásně videt, jak je testování pofiderní. Hlavně že se za něj vyhazují stamiliony korun denně. Na to prachy jsou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Zjavne, ktorýsi z návštevníkov pacienta Zemana (ktorý zhodou okolnosti je aj prezidentom ČR), nedodržal zdravotné opatrenia na ochranu pred covidom19.

PS. tu nejde o "pefidérnosť testovania" alebo očkovania, ale o zodpovednosti samotných ľudí pohybujúcich sa okolo pacienta s oslabeným zdravím. Práve naopak, každý človek (zdravotník aj návšteva), pohybujúci sa okolo pacienta s oslabeným zdravím, bez ohľadu na to, či je to prezident, alebo bezdomovec, musí dodržiavať bezpečnosť pacientovho zdravia.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava