Avatar uživatele
FiveGirls

Doplňuji mou předchozí otázku o mořských pannách.Omylem jsem si jí uzamkla a nemohu přidávat otázky k tomu.

Jestli mořské panny existují tak kde se dají najít?Jsou nebezpečné?Můžou být ve vodě i na souši jako mořské panny Cleo,Rikki a Bella v seriálu H2O stačí přidat vodu?Mají také nějaké ty schopnosti?
Doplňuji:
Vzkaz pro ten kdo je:Neměl by jste fotku z toho článku té dívky?Moc by mi to pomohlo.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas před 5080 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Nedavno jsem někde četl že mořské pany existují.Musím tě ale zklamat,protože jsou to lidé kteří mají těžkou tělesnou vadu a mají srostlé nohy.V nějakém článku byla takto vyfocena mladá dívka která čekala na operaci.Možná někteří uživatelé budou mít konkrétnější informace.V každém případě ti lidé nejsou štastni.
RE:Už jsem to našel.Zadej si do Googlu:Holčička narozená jako mořská panna.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Pověst mohla vzniknout,když se námořníkům ukázal kapustňák.Ostatně – námořník na svých dlouhých cestách byl asi ochoten pokládat za ženskou téměř cokoliv.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ten který je

Fotku nemám ale pokusím se hledat.

před 5080 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
FarmaCz

Taky by mě zajímalaa tato otázka už jsem na internetu hledala spoustu návodů a polívala se voskem,jedla pampelišky,šla se i
o půlnoci osprchovat atd. chtěla bych nějakou co bude fungovat a ps.taky koukám na H2o nej seriál na světě a z nich je nej rikki.

před 4212 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek