Avatar uživatele
PetaKo

Doplňujete dětem vitamín D?

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1965 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ivzez

Já už mám děti dospělé
ale když byly malé, doplňovala jsem.

Podle mne je vitamín D důležitým doplňkem,
ani dnes bych neriskovala křivici.

Myslím, že není na místě diskuze, jestli vitamín D
doplňovat nebo ne. Maximálně lze s lékařem (nikoliv s laiky)
diskutovat o tom, který doplněk je pro dítě nejvhodnější.

Upravil/a: ivzez

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dudu

Zajímavá je informace z poslední doby podle které se letos výrazně zvýšil počet dospělých s nízkou hladinou D vitaminu. Příčina tohoto stavu je pro lékaře tak trochu záhada hlavně proto, že se jedná o zjištění po letní sezoně kdy slunečního záření bylo habaděj.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Cermak

Ne jen dětem, ale i sobě. Pro mimča je vigantol a ta stejná značka Merck dělá vigantolvit (www.vigantolvit.cz) pro dospělé a děti od 12 let. Rozhodně by se jeho nedostatek neměl podceňovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Pokud děti chodí hodně ven, není doplňování potřeba.
Ale v dnešní době sedí děti často u PS, mnohem více, než v minulosti, pak je doplnění vit D žádoucí.
VELMI záleží na původu potravin.doplňku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
majki636

Tak on by se neměl doplňovat jenom dětem, ale i my dospělí bysme ho měli doplňovat. Já teda beru už druhým rokem každý podzim a zimu vigantolvit na doporučení lékaře, abych předešla nedostatku vitamínu D a tím dalšími problémy co jsou s tím spojené

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jana5678

Já pro svého syna kupuji na internetových stránkách https://www.sen­zamedical.cz/sen­za-colostrum-pro-deti-kravske-kolostrum-60-tobolek/ tablety Senza Colostrum pro děti. Po několika týdenním užívání vidím, jak se můj syn stává silnější a odolnější proti nemocem. Tyto přírodní tablety jsou snadno stravitelné a plné vitálních živin. Vřele doporučuji všem, kdo chtějí pro své děti jen to nejlepší.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jana5678

Vitamín D kupuji pro sebe i moji dceru pravidelně, ale nedávno jsem narazila na přírodní tablety Senza Colostrum pro děti na internetových stránkách https://www.sen­zamedical.cz/sen­za-colostrum-pro-deti-kravske-kolostrum-60-tobolek/. Takže mám jistotu, že poskytuji svému dítěti tu nejlepší možnou podporu pro jeho zdraví. Jsou to přírodní a bezpečné tablety, které zvyšují imunitu a podporují růst.

Avatar uživatele
Sonka Pop

Já jsem na Dcko brala na předpis Vigantol. Super kapky, které vitamín perfektně doplnily.

před 1580 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Ahojky, ano ano… A to sice díky vigantolvit vitamínům. Doporučuju.

před 1598 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek