♥♥♥

Doplňky „MUSTACHE“ (vousy), odkaď tato móda přišla?

Nevíte někdo, odkaď přišla móda MUSTACHE (vousy)…? Už jsem to viděla ve všech krámech- na tričká, naušnicích, přívěšcích atd… Nevíte někdo co tato móda značí atd..?
Myslím např. toto:
http://www.go­ogle.com/sear­ch?hl=cs&site=im­ghp&tbm=isch&sou­rce=hp&biw=1024&bih=471&­q=dopnky+mustache&oq=dop­nky+mustache&gs_l=im­g.3...763.3414­.0.3633.15.9.0­.6.0.1.272.1167­.3j5j1.9.0...0­.0...1ac.1.8.im­g.gw6TMWFfN7Y
Děkuji za vše odpovědi.

Odpovědi
larios22

Moustache nejsou vousy ale knírek ;)Knírky mají podle všeho na svědomí tzv. hipsteři (ostatně jako téměř všechny poslední trendy), pro které jsou knírky originálním a ironickým vyjádřením proti konvenčním módním myšlenkám. A jak už to tak bývá, z původně originální a cool věci, se stal rychle masový trend, který pozbyl na významu. A tak dnes máme knírky na tričkách, hrnkách, již zmiňovaných brýlích, dokonce i na nehtech, ve formě různé bižuterie, v citátech, na zdech atd. atd. Knírky můžou být téměř všude. Otázkou je – na jak dlouho? A jak by řekl klasik – Dávám jim rok..maximálně dva!