koník.

doplneni k otazce modra smrt ( cca pred hodinou)

Popis
Problém způsobil, že tento program přestal spolupracovat se systémem Windows.
Cesta k chybující aplikaci: C:\Program Files\Internet Explorer\iexplo­re.exe

Podpis problému
Název události problému: AppHangXProcB1
Název aplikace: iexplore.exe
Verze aplikace: 9.0.8112.16421
Časové razítko aplikace: 4d762323
Signatura selhání procesu: 56cf
Typ selhání procesu: 32
Čekání na název aplikace: iexplore.exe
Čekání na verzi aplikace: 9.0.8112.16421
Verze operačního systému: 6.1.7601.2.1.0­.768.3
ID národního prostředí: 1029
Další podpis selhání procesu 1: 56cf6fe71a48b­d320319e81749ad4c98
Další podpis selhání procesu 2: cefa
Další podpis selhání procesu 3: cefa6cfa90e52a­850fb2533351185e­de
Další podpis selhání procesu 4: 56cf
Další podpis selhání procesu 5: 56cf6fe71a48b­d320319e81749ad4c98
Další podpis selhání procesu 6: cefa
Další podpis selhání procesu 7: cefa6cfa90e52a­850fb2533351185e­de

Další informace o tomto problému
ID sady: 1801729532

Nejlepší odpověď
beer

Tady jsem možná našel, jak to řešit:
http://transla­te.google.cz/tran­slate?hl=cs&sl=­en&u=http://an­swers.microsof­t.com/en-us/windows/fo­rum/windows_vis­ta-performance/ap­phangxprocb1-help/6d564f2e-21a9-4560-a3f0-1d0edfab688e&e­i=B0RrTtjtM-zc4QSOltjgBA&sa=X&o­i=translate&ct=re­sult&resnum=1&ved=0C­CMQ7gEwAA&prev=/se­arch%3Fq%3DAp­pHangXProcB1%26hl%3Dcs­%26rls%3Dcom.mi­crosoft:cs:IE-ContextMenu%26rlz%3D1­I7ADFA_cs%26prmd­%3Divnsfd

Další odpovědi
mosoj

Jo je to tak. Moje chyby se také většinou váží k prohlížeči IE. A to mám IE 9. Schválně jsem přeinstaloval z IE 8 na IE 9 ale nic se nezměnilo. Je zajímavé že v XP jsem žádné takové problémy neměl. Jakmile jsem začal používat win 7 občas se to ukáže ale neřeším to. A do prohlížeče jiné strany se mi nechce. Jsem zvyklý na IE a ono to zase tolik nevadí a není to často. Pokud by se to stalo neúnosné, přeinstaluji, ale MS to postupně aktualizacemi napravuje.

Zkus se dál proklikat na nějaké fórum kde se o tom diskutuje, ve vyhledávači se toho nabízí podstatně více.

S prohlížečem IE jsem spolojen i přes řadu neobjektivních názorů.
Někteří ještě ani IE9 určitě neviděli a mají jasno a jsou zaseklí někde na době před x lety.

gnosis

v tom pripade vam doporucim mozilu/operu :) v podstate cokoli je lepsi nez IE. ale chapu, zvyk je ocelova kosile.

arygnoc

no comment.
IE není prohlížeč (je to paprohlížeč).
Jakýkoliv jiný /i mnou zatracovaný chrome!/ je lepší.

RomanP

I já mám W7 a v něm IE který je odjakživa součastí Windows, Používám ale Firefox a IE jen v krajním případě když mě Firefox hlasí že chybí nějaký zásuvný modul.