lenina270

doplnění k nejde stáhnout foto na cd

omlouvám se nečetla sem všechny odpovědi takže-název mám krátký-Masopust 2010-kolik to má velikost sem si opravdu našla jak ste popsali ve vlastnostech-video sem tam měla,ale jen 5 minut v 5 mega kvalitě,ale to by se přece zobrazilo celkově jak je to velké včetně fotek dohromady v tich vlastnostech?cd byli fungl nové-zabalené-je napsáno že disk je velký 700 MB-značka EMEGETON,mám raději koupit jinou značku?a to jedno video mám stáhnout na čisté cd?nebo je lepší koupit si flešku?ale ta nejde do televize

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Pak je tu ještě otázka kolik máš volného místa na disku.
Tento počítač-disk C-vlastnosti a tam je využité a volné místo.
Jde o to, že pokud by bylo volného místa málo, tak to nevypálí. Ono si to udělá něco jako dočasnou kopii a tu pak vypaluje. Pokud je málo místa, tak se to tam nevejde, ale přijde se na to až k tomu vypalovací program dojde. Pak napíše chybu a skončí. tím je tam jen něco a zbytek je pryč. a cd už nejde použít.
Pokud je volného místa dost, tak už nevím. Ale mohlo by to být i druhem značky cd. Některé jsou lepší, některé horší.