Avatar uživatele
Princeznička

Doplněk stravy při potížích s nervovou soustavou?

Dobrý den, mám potíže s periferní nervovou soustavou. Lékař mi doporučil na regeneraci doplňky stravy. Máte zkušenosti s nějakým? Děkuji

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 3388 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Doplňků stravy (ať už skutečně účinných nebo naprosto neúčinných) je mnoho ´druhů´, stejně, jako existuje mnoho důvodů k jejich (ne)konzumaci…
Zeptej se toho doktora, ne???
A nebo aspoň přesně specifikuj, jaké máš potíže…*)
😉
___
*) osobně bych to nechal na toho doktora, rady z neověřených zdrojů netu mohou být pěkně ´vošajstlich´ – nikdy nevíš, zda ti neodpovídá třeba dealer nějaké sra*ky

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Jez více potraviny s obsahem magnezia (hořčíku), např. banány, sušené meruňky ap. – přehled ve zdroji. Kup si v lékárně magnezium+B6 a B komplex ( celá škála vitamínů B ). 🙂

Zdroj: http://www.mag­nesium.cz/hor­cik-v-potravinach/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

při tomto neuškodí třezalka ..oleje, nálevy, čaje

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Toto patří vše do periferní nervové soustavy.
http://wikiso­fia.cz/index.php/Pe­rifern%C3%AD_ner­vov%C3%A1_sou­stava

Vyléčit to nejde, jde to jenom tlumit. Nejsnadnější pro lékaře je doporučit potravinové doplňky. Ty si platíš sama a nejde to z limitů lékaře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bojka80

@zjentek moje babička používala třezalku na celkové snížení tlaku, jak to teda působí na nervy?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Bob2

Tak to máš asi částečně pravdu, ale asi bych to neshazoval úplně. Řekl bych, že kolikrát v lékarně je to horší. Dost se mi stává, že jdu pro léky a oni mi řeknou, že to nemají, že by se to muselo objednat, ale že mají lék stejného složení, akorát jiný název. Kamoška tvrdí, že je to schválně, že sbírají body za prodej určitých léků…nevím. Nemůžu hodnotit. Ale na to tvoje brnění rukou @Princeznička znám revotanerv. Bere to moje babička na poškozené periferní nervy.

před 3370 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Princeznička

@gecco Dlouhodobě mě brněly nohy a ruce. Celkem dost nepříjemná věc. Nemohla jsem dělat pomalu nic. Něco jak když si přeležíš ruku a nějakou dobu ti v ní mraveční. A to jsem měla konstantně. Dostal sjem na to nějaké léky, které prý řeší jen následky, ale je to hlavně primárně nedostatek vitaminů. Především B. Doktorovi moc nevěřím. Ten tyto věci, co si stejně koupíš sám, doporučuje na základě toho, že tam přišel nějaký dealer a dal mu leták.

před 3373 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Bob2

Tak to máš asi částečně pravdu, ale asi bych to neshazoval úplně. Řekl bych, že kolikrát v lékarně je to horší. Dost se mi stává, že jdu pro léky a oni mi řeknou, že to nemají, že by se to muselo objednat, ale že mají lék stejného složení, akorát jiný název. Kamoška tvrdí, že je to schválně, že sbírají body za prodej určitých léků…nevím. Nemůžu hodnotit. Ale na to tvoje brnění rukou @Princeznička znám revotanerv. Bere to moje babička na poškozené periferní nervy.

před 3370 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví