osmanek

Dopis Ježíškovi – co splnit?

Ahoj všichni, včera jsme psali s dcerkou dopis Ježíškovi, mimo jiné si přeje batoh, pouzdro a pytlík na přezůvky…do školy nastupuje až příští rok, nevíme, jak jí to napadlo, ale to si prý přeje na druhém místě…máme takto brzy kupovat školní potřeby??

Nejlepší odpověď
anonym

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=z3wYJMqEC­Zc
Doplňuji:
„ptáč“

Další odpovědi
gecco

…„batoh, pouzdro a pytlík na přezůvky“… – do podzimu to nezestárne, spíše je otázkou, jestli teď bude něco rozumného v obecné nabídce a nebo to budeš muset složitě shánět…
😉

ivzez

Já bych to podpořila, myslím, že se
pak bude do školy těšit ještě trochu
více (u našich dcer to tak fungovalo).

Kiti

Poohlédla bych se po batohu, pokud neseženete „rozumnou kvalitu za rozumnou cenu“, pořídila bych alespon penál, samozřejmě s pastelkama (ale ty co tam bývají často moc nekreslí) a sáček na bačkůrky a třeba nějakej hezkej sešit, když se těší, tak aby to vydrželo :)

STUDENTKAEVA

No tak ted moc nevím jak odpověd..U mně to bylo tak ,že jsem také na vánoce dostala batoh, ale byl to nějak šmejd a moc dlouho my nevydržel a pak asi ve druhém pololetí sem dostala k narozkám fakt suprověj batoh..
Takže naši koupili pro začátek levnější a pak koupili značkovej…Ale ono je to vcelku jedno ale narovinu loni jsem si bágl scháněla o prázdninách a byla to docela fuška,ještě gor ted v zimě no nevim..Ale pokud je to na druhém místě tak bych se po nějakém poohlédla..

Nevíteto?

U toho batohu nevím, ale ten penál, pytlík a nějaký sešity (desky), bych klidně koupila. 🙂

lota

Proč ne? Hodit se to bude a když si o to Ježíškovi napsala.

Barbora9

Ahoj,doporučuji ji podpořit, je to pěkné, že je tak natěšená 🙂 velmi kvalitní batohy jsou na skolnibrasny.cz objednávali jsme synovi o prázdninách.

Agneta

Čeněk Modrý >>> :DDDDDDDDDD

ptáč

Čeněk bohužel nenašel někde na netu zpivanou verzi, kterou jsem upravoval a kluci pak ježíška nahráli v televizním studiu. Hudba byla od D'Agostina. Zkur… Ježíšek zřejmě skončil v propadlinách. Asi 12 let zpátky.