Matthew

Doopravdy potřebujeme pokračování filmu „Dědictví aneb k*rva hoši gutntág“ nebo jsem jediný kterému se zdá …

že někdo potřebuje spíš vytrhnout trn z paty ? :)

„Na podzim 2014, tedy po dvaceti letech, by se příznivci zbohatlíka Bohuša z moravského venkova měli patrně dočkat druhého dílu …“
Zdroj: kultura.idnes.cz

Bohuš, teda Bolek Polívka a jeho farma jdou do kopru, jak asi už všichni víme. To je dluhů sem a tam, spíš se bojím, že po velmi vydařené prosté jedničce vyjde doopravdy jenom nějaká rychlokvaška či patlanina ve stylu dnešních Troškových filmů jako záplata pro Bolka Polívku …

A co vy ? :) Zašli byste se podívat do kina na druhý díl ?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
zjentek

ANO

Bohuš a ostatní aktéři ale dobře demonstrovali prostý český lid, tak je dobré na snímek nahlížet jako na naučný dokument, objasňující, kdo skutečně jsme. A humor má pak za úkol tato fakta maskovat, v kinematografii stejně jako třeba v politice. Test, kdo je kdo, je možno provést následovně: zajdu do kina na dvojku a pokud mi nedocvakne, že Bohuš ztvárňuje mě, jsem stále Bohušem ,)

Další odpovědi
jirkajirka

NE

Doplňuji:
To je každého věc,co si koupí,natočí,prodá. Hlavně ať na to nedoplatí daňový poplatníci.Jestli si to zaplatí ze svého tak ať třeba točí Dědictví 5. Záleži jestli to bude bavit diváky.Podle toho vydělají ,nebo prodělají.

I_hate

NE

Doplňuji:
Nikdy se mi žádná 2. řada nelíbila. Třeba Nemocnice na kraji města po dvaceti letech (2003) a Nemocnice na kraji města – nové osudy (2008) se moc nepovedly. Jsem zvědavý, jaká bude Sanitka II (2013). Už jenom čekám, kdo kdy natočí Třicet případů majora Zemana 2. :)

Reuef

NE

Doplňuji:
do kina ne ale az to vyjde na DVD tak si to asi poridim…

iceT

NE

Nepotřebujeme,ale zdá se že to potřebují jiní.My ovšem neovlivníme vznik nebo nevznik tohoto veledíla.Osobně jsem jedničku přiznám se viděla AŽ deset po premiéře a nemyslím si,že jsem o něco přišla,ačkoli okřídlené hlášky z toho filmu jsou u nás ještě pořád populární,i když atraktivita časem klesá.
Doplňuji:
a asi ne,nešla bych do kina na na toto,leda by lístek stál do 80,–kč,kino je dneska za 180,– a to se mi za český film fakt dávat moc nechce.

Funna

Jiná odpověď ...

do kina ne…ale až to bude k dispozici jinde, tak se na to klidně podívám…jednička se mi líbila…bylo to asi porevoluční dobou a tou krásnou moravštinou…možná bude dvojka blbost…ale to nemůžu tvrdit dokud to neuvidím…

anonym

NE

badisko

NE

Dvojky jsou vetsinou pekny pakarny ..samozdrejme to neplati u filmu Vetrelec 2 :D..

anonym

Jiná odpověď ...

Bližší a pravdivé okolnosti k případu farmy Bolka Polívky jsou mi známy a zdaleka (ostatně jako obvykle) nejsou věci takové, jak jsou prezentovány.
Pokračování filmu Dědictví mě nijak nezajímá, jedná se o počiny převážně soukromých investorů a producentů a o jejich peníze.
Moje investice do takového filmu by byla případně pouze za vstupné.

anonym

Jiná odpověď ...

Doplňuji:
Spíš bych uvítal Smrtící andílci 2 http://www.csfd­.cz/film/72070-smrtici-andilci/

M.

NE

terry

NE

pusinka50

NE

ne, mně se humor Bolka Polívky nelíbí a druhý díl filmu asi bude opravdu proto, aby se mu vytrhl rn z paty

akvidzerp

ANO