Heřman

Domov – teplota v místnosti

Dobrý de. Chci se zeptat když kolet má teplotu 60°C a já bych chtěl věděl kolik je stupňů v místnosti když nemá teploměr a místnot je velká 2m³ neboli 2m výžka 2m délka 2m šířka.

Nejlepší odpověď
baghira

„2m výžka 2m délka 2m šířka“ nejsou 2m³ ale 8m³ a teplota uvnitř se podle objemu a teploty v kotli samozřejmě nedá stanovit :)
Kup si u vietnamce za dvacku teploměr.

Další odpovědi
Drap

Je to příliš málo udajů. Jaké jsou rozvody, jak je izolována stavba, nucený nebo samotížný kotel, velikost radiátoru a spousta dalších. Nejjednoduší a nejpřesnějšíje opravdu ten teploměr.

Michal Kole

Zálěží kolik tepla místnost ztrácí. Jakou plochu má topení. Jsou na to vzorečky.

XenieRo

Ahojky :) Prosím o vaše zkušenosti a tak nějak o tipy… Chceme si koupit domácí vinotéku… Po jaké značce sáhnout, aby byla kvalitní? Díky moc :)