zjentek

Domníváte se, že zdejší ochotní admini by mně rádi poslali mé otázky a odpovědi v souboru, pokud bych je o to požádal?

Příspěvky uživatele v souboru.

Nejlepší odpověď
Rokio

Myslím si, že ne. Administrátoři tohoto webu mají jiné zájmy a nad Odpovědi.cz už zlomili hůl.

Jinak proti adminům nic nemám. Jedná se pouze o můj názor.

Další odpovědi
led

„Za peníze v Praze dům…“
Možno za drobný príspevok… a teraz si predstavte, že takúto zbierku vtipov by chcel každý.
Podľa čoho by sa mala určiť cena tejto „Zbierky humoresiek“? …podľa počtu platných príspevkov, podľa počtu použitých znakov( písmen) v príspevkoch, alebo podľa miesta v tabuľke, alebo podľa počtu kvapiek v jarnej búrke?

zjentek

Led, přiklonil bych se k „tej búrke“.

Tak zkuste mně vypočítat cenu. (;

led

Tak si musíte ešte chviľku počkať, až príde Jar.

zjentek

Tak dobře. Počkám do jara. Snad vydržím.