marci1

Domníváte se, že můžeme mít také, stejně jako v Kapském Městě určenou spotřebu vody třeba 50 litrů na 1 osobu denně?

https://zpravy­.aktualne.cz/zah­ranici/sprchu­ji-se-jen-minutu-a-pul-a-nesplachuji-zachody-obyvatele/r~9c9374c­63e5311e88b47ac1f6b220e­e8/

Zdá se Vám 50 litrů hodně nebo málo? Vody je stále méně.:-))
Obr. https://pixaba­y.com/cs/koupel-koup%C3%A1n%C3%AD-d%C4%9Bv%C4%8De-vana-988502/

Nejlepší odpověď
Kepler

Já si klidně s takovým množstvím vody vystačím. Pravda, nemám zahrádku. Myslím, že není daleko doba, kdy nastanou přísnější omezení i u nás.

Další odpovědi
Edison

Vody je na Zemi stále stejně. Jen se mění poměry a místa. Jo… a počet lidí… Já pořád říkám, že Země není nafukovací a její kapacita je prostě omezena.

dudu

Jo jo Marci, přijde doba kdy si vodu budeme dávkovat kapátkem a namísto opalovacích krémů aplikovat grilovací koření.

zjentek

50litrů denně? To je průměr z 1,5 m3 kvartálně, to stačí. 100litrů denně už je luxus, při kterém si můžeš dovolit chování z přiloženýho obrázku a zbyde i na splachování… než k nám z USA dorazí Niagara Falls Toilet Bowls.

mosoj

Když to bude potřeba, klidně i méně.

orestez

Domnívám se, že nad smajlíkem, dnes se používá EMOtikon, může zvítězit jenom voda. I když to je škoda. Protože takové červené víno z řepy, s nápisem Býčí krev z Maďarska nemůže tak chutnat jako víno z jižní Moravy. A proto že jsi tu, tak se ti bojím napsat, že..