Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ne, není to správné, policie by tuto možnost mít měla jen v případě pátrání po hledaných a pohřešovaných osobách

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
GM

Ano, je to správné, ovšem v zákonem taxativně stanovených případech by tuto možnost mít měla

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

Ano, je to správné, ovšem v zákonem taxativně stanovených případech by tuto možnost mít měla

například při pátrání po hledaných osobách by soud měl umožnit policii vyžádat si údaje od operátora.

Mimochodem víte, že mobilní operátor Vás lokalizuje s přesností na metry a dokonce poznají, v jaké značce a typu přístroje máte konkrétní SIM kartu? Zjistila jsem to nedávno, když nám asi půl dne nešel signál. Operátorka mi přesně řekla, co mám za mobil ☹.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Ne, není to správné, policie by tuto možnost mít měla, protože tyto údaje potřebuje ke své práci

Nemám co tajit a skrývat, moje rozhovory ohledně práce a kecání s manželkou si klidně můžou poslechnout,když je to baví.Pro vysledování lumpů nejsou žádné metody dost dobré.Třeba by časem mohli najít i můj ukradený mobil,hahaha.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
filva

Ano, je to správné, ovšem v zákonem taxativně stanovených případech by tuto možnost mít měla

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek