jirka F

Domnívám se, že jsem v zajetí zlého ducha, který ovládá mou mysl, konkrétně sny?

Nic jsem nevyvolával ale mývám teď takové sny ve kterých vidím jak já umírám v bažině nebo někdo z mých přátel tak jsem pojal toto podezření jak píši v otázce. Mám pravdu nebo ne?

Nejlepší odpověď
annas

Smrt ve snu má symbolický význam. Nezpůsobuje je zlý duch, ale pracuje Vaše podvědomí, Sen je poselství něčeho začínajícího, tedy i končícího. Ale je to sen pozitivní.

Kde se beour sny. Názor psychologa

https://psych­ologie.cz/kde-se-berou-sny/

https://zeny.i­prima.cz/zivot­ni-styl/vite-co-to-znamena-kdyz-mate-sny-o-smrti

Snář
https://vykla­dysnu.cz/smrt-2

Další odpovědi
led

jirka F, uvedomte si, že ako mladý človek ste v zajatí návalu nepriaznivých mediálnych informácií, internetových „priateľstiev“ a nedostatku pohybu, čo pôsobí škodlivo na ľudský organizmus. Toto sa často prejavuje aj zhoršení spánku.

9 z 10 odborníkov k tomu dodáva:
„Nejedzte pred spaním ťažké jedlo, nepite alkoholické nápoje a nepozerajte televízne vysielania. Pohľad na zhasnuté obrazovky televízora, počítača, tabletu a mobilu pred spaním nie je škodlivý.“

Dodatok toho desiateho odborníka:
„ani sex nie je škodlivý.“

quentos

„Domnívám se…?“ Jak můžeme znát tvoje domněnky? Otázka nedává smysl.

annas

Příspěvek smazán administrátorem.

annas

Oprava.
takže je rozdíl na sny mezi poheledem snáře e a pohledem alternativní medicíny,..

led

Veštiť zo snov, ani vedecky vysvetľovať zlé spanie tu nebudem.
Bežné mediálne zverejňované pofidérnych pseudoveštieb je len ukážka nepochopenia tohto fenoménu.

jirka F

Děkuji led to se mě částečně ulevilo.

annas

Ještě něco z pohedu čáínsjé mecicíny. Exisstují měsíce, v nichž jsou určité orgány oslabeny, poznát i sám, když se vám zda o vodě – jce o oslabení ledviny, dřevo – játra, žlučník, srdce – ohN, půlíce, kov.

Zkuste si pročíst informace i o tom, že exitují i orgánové hodiny ěhem dne, kdy je vhodné snídat a kdy ubližuje noční jídlo.

Nevnucuji, jen uvácím podle své zkušejosti. Již 10 le se léčim akternativní medicínou. Ale sám se léčit nemůžete, chce to někdo, kdo zná význam bylin atd.
Ale můžete si hlídat, jkdy jíost a pít. Nejpozději byste měl skončil do 17.00 hodinm,

Platí i pro zvířata.

https://www.go­ogle.com/sear­ch?source=univ&tbm=is­ch&q=Org%C3%A1nov%C­3%A9+m%C4%9Bs%C3%AD­ce&client=fire­fox-b-d&fir=r1bciH5­gOEA0_M%252CHjiW­lcbsi9fElM%252C_%253B­0H2583dit1Gov­M%252CsFFOZ3_sfeD9OM%252­C_%253BAhhp2zG885-o4M%252CtdI51­Bxb8k9jEM%252C_%253BlOg­qh5EmIIYOzM%252CbTNrO7­rBlzEq-M%252C_%253BU­aSf2UVxGf6T8M%252C­MQPi9zLMLJ3MpM%252C_%253­B8

https://zena-in.cz/clanek/feng-shui-vyznam-zivlu-voda-drevo-ohen-zeme-kov

Taskž je rozdál mezi pohledem snáže snážřem a alternativní medicínou.

Jako vždy opakuji, nevnucuji, jen konstatuji na základě svých zkušeností.

annas

Ani etnto příspěvek není OK. V minulosti jsem psal velmi dobře, tyxchle i berz chyb, teď neuvěřitelné, že mně psaní všemi deseti způsobuje problémy, pokud nemohu použít zmíněný malíček.

Ještě něco z pohedu čínsé medicíny. Existují měsíce, v nichž jsou určité orgány nejvíce oslabeny, poznáte i sám, když se vám zda o vodě i v jiném měsíci – jde o oslabené ledviny, dřevo – játra, žlučník, srdce -oheň, ,plíce, kov. Ale neplatí jen v uvedených měsících.