Annie101

Domluvím se v Německu na koncertě anglicky?

Uvažuji o tom, že bych jela na koncert do Německa. Koncert je v Berlíně na stadionu. Chtěla bych se spíš tak ujistit. Domluvím se tam anglicky? Aby nebyl problém, kdyby tam na něco ptali nebo tak. Nemá někdo zkušenosti?

Odpovědi
ivzez

V Německu by neměl být problém se domluvit anglicky,
ale vždycky záleží na tom, na koho zrovna narazíte.

Kepler

Pokud oslovíš mladého člověka, budeš mít velkou šanci, že se anglicky domluvíš. Ti starší jsou na tom s angličtinou hůř. Takové mám aspoň informace od příbuzné v Německu.

Edison

Jak máme vědět, jestli umíš anglicky? 😁

mandiice

Myslim ze v dnesni dobe se clovek domluvi skoro vsude anglicky a kor v nemecku by to nemel byt problem. Tam je obcas i mozne ze rozumi i neco cesky