Hykam

Domácky Soňa

Jak říkáte domácky krásné bytosti, která se jmenuje Soňa?
Soňa mi příjde takový neosobní a Sonik zase takové dětinské.
Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Co takhle Soňko, Soničko? Asi bych jí říkala miláčku a bylo by v tom obsaženo vše.

Další odpovědi
tom004

Je to sice už hrozně dlouho,ale jedna ze spolužaček se jmenovala stejně.Volali jsme na ni Son,nebo Soni.Oslovuje ji tak do dneška každý kdo ji zná,i manžel.Víc se jí ale líbí Son.

Sůwa

Soňa, ruská domácká podoba (původem řeckého) jména Žofie, rus. Sofija = moudrá, moudrost. Domácké podoby : Soňka, Sonička, Soněčka, Soninka
Zdroj: Miloslava Knappová – Jak se bude jmenovat?

iceT

Spolužačce,která se jmenovala Soňa,jsme vždy říkali Soňo nebo Soňi,jinak ne.A dnes jinou Soňu ani neznám.

led

Jednu Soňu už od destva doma volali Toňa.