Domácí zvířátko

Jaké zvířátko pořídit devítileté slečně,milovnici zvířat?Rybičky má a neustále chce další,jenže já maminka se stále bráním,protože nenávidím veškerí hlodavce,protože mi to všechno hrozně smrdí.Chtěla by něco do svého pokoje,pískomila nebo něco podobného,ale já stále váhám a nechce se mi do toho.jak na to??Prostě zvířátka se asi dočkáme,ale nevím,jaké bude nejvhodnější.

Nejlepší odpověď
hanulka11

hlodavci potřebují péči …pak nepáchnou a co želvu s tou není taková starost a nepáchne
Doplňuji:
http://www.maz­licci.cz/ostat­ni-mazlicci/zelva-u-vas-doma

Další odpovědi
samicek333

Ahoj, my máme doma hlodavce – morče, je v kleci, ale vůbec nesmrdí, pokud budete kupovat kvalitní podestýlku, tal vám smrdět nebude

Drap

A co želva nebo leguán ??Popřípadě andulka?

Katru7

Určitě by neuškodil malý křečík.Nedávno jseme si ho pořídili.Je to křečík roborovského.Je uplně roztomilý a čistotný.Sice pořád někam utíká ale je to náš miláček :)

bolak

co králika

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-dobre-si-poridit-zakrsleho-kralika

lexx

Kočička je čistotné, milé zvířátko ale kakat někde musí, zvykne si na to místo a pak nedělá neplechu. Navíc je užitečná a sem tam chytne myš ale bohužel i ptáčka. Naše holka spí s kočkou.

bubukaa

co malý pejsek ?

Chenda.

Ahoj. Chápu že hlodavci nejsou pro každého ale není hlodavec jako hlodavec. Známí mají činčilky a to jsou snad nejrotomilejší zvířátka co jsem kdy viděl. Ohledně jejich péče se píše například tady http://www.do­macizviratko.cz/ Pokud má vaše dcera ráda zvířátka, myslím že činčilka by mohlo být pro ní to pravé :)