domácí WiFi síť

Nainstaloval jsem si wifi síť-připojením se mi zobrazí tabulka: Zabezpečení systému Windows, kde je napsáno: Ověřování sítě a chce po mě uživatelské jméno a heslo-nevím co tam mám zadat (nic jsem nenastavoval) Pokud se přihlásím na cizí síť, zadám pouze heslo a hned jsem připojený… Co dělám tedy špatně?

Nejlepší odpověď
mosoj

http://jenda9net­.chytrak.cz/jak_se_p­ripojit_s_rou­terem.html

Další odpovědi
chudst

Neni nahodou na tom papire, co mate od operatora? Doporucuji zavolat primo jemu.

Michal Kole

A nebo se podívat do papírů k WiFi routeru.

Z příspěvku není jasné, zda se jedná o Wifi síť, kterou si budujete doma nebo se jedná o nějakou veřejnou WiFi síť, např. síť nějakého providera, např od O2