jjsemtujak

domácí videa na youtube

Dobrý den.Mám zajímavou otázku.Nevíte někdo, jak se dá dát video na internetovou adresu youtube? Prostě jak mám dát své tzv. domácí natočené video na youtube aby to tam bylo a dalo se spustit kdykoliv a mohl by si to spustit kdokoliv? Potřebuju vědět jestli k tomu nepotřebuju třeba nějaký speciální kabel nebo speciální kameru k internetu,PC atd. nebo jestli se mám zaregistrovat někam…Poradtě mi co mám dělat proto.Předem dík moc za odpověď.

Odpovědi
Tombik

Jednoduše se zaregistruješ na youtube.Až se zaregistruješ tak se přihlaš a vpravo nahoře najdeš žlutě zvýrazněné tlačítko Nahrát.Pak klikneš na Nahrát video.To video musíš mít stáhlé z kamery do počítače.To se klasicky provádí přes USB kabel přiložený ke kameře.Pokud ho nemáš, tak si ho musíš dokoupit, pokud ovšem tvá kamera nemá nějaký sdílecí program či tak něco.Ale pokračujme.Vybereš to video a automaticky by se ti měla načíst nahrávací stránka.Při nahrávání vyplníš všechny nutné údaje a máš to!Video bude během několika minut zveřejněno a máš vystaráno.