Kris

Domací přesnídavky.

Dobrý den,
máte někdo zkušenost s domacíma přesnídávkama pro děti?Chci je i zavařovat.Jak je vy děláte?A jaké?Po­rádíte nějaké dobré recepty?
Děkuji

Odpovědi
jezovec

1l vody 2 balíčky vanilkový cukr 75 dkg cukr krystal 3 kg jablek 2 balíčky vanilkový pudinkový prášek
Oloupaná, nakrájená a omytá jablka rozvaříme ve vodě s cukrem. Pak odstavíme z plotýnky a rozmixujeme tyčovým mixerem.
Dáme zvlášť do hrnce 3/4l vody, 2 vanilkové cukry a dva vanilkové pudinky. Promícháme a povaříme podle návodu asi 2 minuty. Potom smícháme pudink s jablky dohromady.
Domácí jablečnou přesnídávku dáváme do malých skleniček a sterilujeme 20 minut na 80 °C .

elektrikář

Já jsem to dělal z hrušek oloupané je rozvařil v tlakáči . Po schladnutí je prošlehal ručním šlehačem. Na vrtulky se nachytala tvrdší vlákna. Ovocnou kaši sterilizoval ve skleničkách od přesnídávek. Jinak se ovocná kaše zavekovaná v lahvích 0.7 z loňska z jablek se dá kombinovat z mrkví, nebo jiným ovocem. Borůvky., maliny meruňky rybíz, kivi a banány .

Sonka Pop

Já dětem dávám hlavně ty ovocné kapsičky od Sunárku, ale kupuju i ta hotová jídla. Někdy se hodí. Na výletech hodně nebo když jsou třeba na chalupě u našich.

XenieRo

Ahoj a co to vyřešit nějakýma kapsičkama? Ty jsou praktický, skladný a dětem chutnají. Když vezmeš ovocný a nějaké hotové jídlo, tak to bude pohodlný i pro tebe. My kupujeme ty od Sunárku, ty jsou nejlepší. Kup k tomu i ty jejich sušenky, ty jsou do kočárku super…

SuzanKa

Holky, prosím o radu… Jak řešíte nerůznější přesnídávky na dovolené? Jako že bych se mi chtělo s sebou tahat jogurty nebo snad sklo… To se mi teda nechce…

Pajka.111

Jasně, domácí přesnídávky jsou nejlepší. Ale ne vždy mám čas je dělat. Proto sem tam koupím. Ale kupuju jen kvalitu a proto beru jen ty od Sunárku https://www.su­nar.cz/prikrmy-do-rucicky/.

Sonka Pop

Ten Sunárek dělá výborný kapsičky. Složením jsou skvělé a chuťově také. Našim dětem moc chutnají. My jako ani už jiné nekupujeme ani nezkoušíme.