hubickova

Domácí práce-plnění obálek

Má někdo zkušenosti s tímto druhem práce pro firmu Truxa Group?Není to zase jenom tahání vstupního poplatku a práce žádná?Není to jen forma dealerství?Dě­kuji moc.

Nejlepší odpověď
anonym

Jakákoliv práce, při jejímž zahájení máte zaplatit vstupní poplatek, je většinou bouda. Má zkušenost byla, že jsem se dopátrala toho, že takové obálky se mají plnit reklamními materiály různých společností a odesílat na adresy, které si sama zajistíte. Nepamatuji si již přesně na proúčtování poštovného a další podrobnosti, ale v podstatě byl výdělek hodně mizerný a záležel jen na Vaší ochotě obesílat klientelu podle telefonního seznamu nebo jiné databáze.
Probírala jsem podobné „kšefty“ s řadou známých a ta zkušenost byla vždy hodně podobná.
V praxi je to asi tak, že kdo chce Vaše peníze, nestojí nijak moc o Vaši práci.

Další odpovědi
mojitek

NIKDY nikomu neposílejte peníze předem.Na to pozor,klasická bou­da!

Michal Kole

Myslíte tuto firmu https://or.jus­tice.cz/ias/u­i/vypis-vypis?subjektId=i­sor%3a800037141&typ=ac­tual&klic=fui8UK­jZaD4jENXsXcXZdg%3d%­3d

ta se zabývá prodejem bytů ane domácími pracemi.

Sůwa

Zadala jsem do vyhledávačeTruxa group – domácí práce a zobrazilo se mi tohle :
http://www.manualni-prace.cz/
Tuto firmu posoudit nemohu, ale podobnou práci jsem dělala v roce 1992. Tenkrát to bylo 5 úkonů á 7 hal. , takže 35 hal. za obálku : přeložení listu , vložení do obálky, zalepení obálky, nalepení samolepky s adresou a nalepení známky. Vymyslela jsem různá zjednodušení, takže jako přivýdělek to celkem šlo, ale na uživení by to nebylo.

pusinka50

Je to většinou bohužel tak, jak píše očko. Musíš si sama hledat adresy a pochybuji, že by ti proplácela firma poštovné. A většinou předem platíš za „vstupní informace“. Na to fakt nereaguj, proděláš kalhoty. Ale nic za to nedáš, když se s nimi spojíš, třeba meilem a zadáš jim pár dotazů, písemnou formou si netroufnou lhát. Když odpověď bude neúplná, budeš vědět, na čem jsi.

Janasa

Souhlasím, pokud chce někdo peníze předem, je to zaručeně levárna. Nebo snad někdo platí svému zaměstnavateli předem, než začne pracovat? Směšné…