Domácí násilí

Bratra odvezli policisté do psychiatrické léčebny za domácí násilí. Jeho manželka pak druhý den volala do léčebny a vše odvolala, že si to vymyslela, ale na policii to neodvolala. Měli policisté právo okamžitě bratra odvézt do léčebny a neumožnili mu vzít ani žádné prádlo atd. Všude v zákonech o domácím násilí píšou o vykázáni z domu na 10dní a nepřiblížení se k ohrožené osobě.

Odpovědi
fortin

Pokud manželka odvolá s tím že si věc vymyslela, bude s tím mít pravděpodobně problémy. Může být stíhána za křivé obvinění.