johana 56

Domácí nápoj pro diabetiky?

Zeleninový i ovocný.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Jakoukoli šťávu jak ze zeleniny tak ovoce přisladit umělým sladidlem DIA SWEET je zatím nejlepší sladidlo nemění chuť.Třeba sifon citron a máta a přisladit DIA SWEET.Různě dochutit skořice a jiné koření do zeleninových nápojů.http://www­.receptyonline­.cz/recepty–pro-diabetiky–napoj–2–2–13.html
Doplňuji:
Diabetik musí i ovocné šťávy ředit vodou,ovocné šťávy obsahují cukry (Fruktozu)tu může diabetik také jen v omezeném množství.

Další odpovědi
elektrikář

Nedám nad kombinaci mrkvička, jablko a citron někdy se ani sladit nemusí.Rozmixovat, mám to vychlazené v lednici MŇAM:

franku

Nejlepší voda nebo hořký čaj