Milus

Ďolíček ve tváři, ďůlek na bradě

Proč se některým lidem, když se usmějí, dělá ve tváři ďolíček. Kde se tam bere. A dcera má dost velků ďůlek na hraně brady. Po otci. Dobře, jde o asi o genetickou záležitost. Ale, mě by zajímalo, proč se vůbec dělá.

Nejlepší odpověď
Lucimia

Nevím přesně proč, ale asi je to vazivo tak jinak postavené, že se tam ten ďolíček udělá. Je to genetické a je to hezké 🙂

Další odpovědi
anonym

Lehký důlek na bradě znamená, že je ve skutečnosti jiný, než se jeví na první pohled. Brada dobře vyvinutá, kulatá vypovídá o energii a vitalitě a hmotném bohatství i ve stáří..atd…

Zdroj: http://www.no­vinky.cz/zena/styl/1973­59-z-obliceje-lze-vycist-charakter-rodinne-vztahy-i-zdravotni-obtize.html