rudkr

Je dostupná dokumentace k NOKIA LUMIA 610?

Potřebuji získat stručnou dokumentaci k mobilu NOKIA LUMIA 610. Prý byla předána při zakoupení přístroje, já ji však jistě neobdržel. Můžete ji oskenovat a zaslat, případně půjčit k oskenování. Poctivě vrátím, případné náklady uhradím

Odpovědi
NikkiHeat

https://www.go­ogle.cz/webhp?sou­rceid=chrome-instant&rlz=1C1GTP­M_csCZ587CZ587&i­on=1&espv=2&i­e=UTF-8#q=n%C3%A1vo­d%20nokia%20lu­mia%20610

Druhý odkaz, uživatelská příručka v PDF ke stažení. Když ti to nepůjde pošlu ti to e-mailem.