eso123

Dokument BBC o Severní Korei

Před čtvrt rokem(myslím,že v dubnu) byla aférka,že BBC reportéři se vydávali za studenty vysoké školy ekonomické z Londýna a pronikli do Severní Koreji kde natáčeli skrytou kamerou. Nakonec se prý dokument odvysílal. Nevíte náhodou jak se dokument jmenuje a kde ho případě shlédnout nejlépe s českými titulky?

Děkuji

Nejlepší odpověď
badisko

no vime jak se jmenuje ..:D Odhalená Severní Korea a mrkni na yutube.com mohlo by to tam byt …
vice o dokumentu zde .. http://m.rozhlas­.cz/zpravy/svet/_zpr­ava/bbc-celi-narceni-ze-pouzila-studenty-jako-zive-stity-pro-nataceni-v-kldr--1199890

Další odpovědi
marci1

Dokument BBC se jmenuje „Odhalená Severní Korea“. Zhlédla jsem ho v televizi, je to velmi zajímavé a hodně smutné. Film jsem prozatím nikde na netu neviděla.