Nikoltyna

Doktoři z počátků

Co udělal Panenka Jindrovi že ho všichni za to nenávidí ???

Nejlepší odpověď
Sůwa

Pokud jsem to dobře pochopila, Jindra po účasti na výzkumu léků propadl drogám a vyloupil lékárnu. Panenka ho udal, aby zabránil dalšímu šíření drog, jenže rodina a sousedi si myslí, že Jindra byl disident a to že Panenka udal estébákům. Já to ale moc pozorně nesleduji… 🙂

Další odpovědi
Lamalam

Co udělal Panenka, ví snad každý, kdo sleduje kopanou. Ale neudělat to Jindrovi, ale Seppovi Maierovi. Neudělal to z počátku, ale až úplně na konci.