SpiderRoy

Doktoři mi vzali řidičák, řidičský průkaz ale stále mám

Zdravím, v jedné z mých lékařských správ mám tučným písmem napsáno : „Zákaz řízení motorových vozidel“ . Řidičský průkaz mám ale stále v peněžence.To ho po mě nikdo nebude chtít? Odevzdat třeba na policii nebo na nějaký úřad? Prakticky ho mám k ničemu, nebo snad můžu jezdit ?
Doplňuji:
Jak policajti zjistí, že mám zákaz ?

Nejlepší odpověď
Alesh

Seberou ti ho cajti při první kontrole a ještě ti dají pokutu a dost možná ti přišijou i něco jako maření úředního rozhodnutí či tak něco.
Doplňuji:
tvl, tě asi v poslední době nestavěli, co? 🙂 Vezme si všechny doklady k sobě do auta a tam ti to všechno prolustruje tam a zpátky. Se normálně připojí k potřebným databázím, to se neboj! 😉

Další odpovědi
Sůwa

Chraň se jezdit, doktoři to tam nenapsali pro nic. Dej si řidičák do šuplíku jako vzpomínku a nech se vozit.
Zdroj : vlastní zkušenost -)

Drap

Jezdit v žádném případě. Měl by jsi ho odevzdat. Většinou ho ale po tobě nikdo vymáhá.