Nikikalu

Doktor Martin, ČT1: Něco mi uniklo, proč Dr. Martin musel z Prahy z původního místa?

Odpovědi
alexandra

Já to neviděla od začátku,ale myslím si,že protože nemohl dál operovat,kvůli té fóbii z té krve a ještě něčemu,vykládal to v té nemocnici tomu pacientovi s tou rakovinou krku.

jmhad

Oni nám to časem upřesní, ale zatím jak říká alexandra i když je to poněkud nelogické, protože i tak se mohl v Praze uplatnit jako génius v jiném oboru. Koukl na babu a zjistil zelený zákal, slyšel pána mluvit a zjistil rakovinu a další. Já myslím, že nám nabídnou jako jeho motivaci návrat do míst,kam jako malý jezdil – viz existence tetičky.

Lamalam

Nevoděla jsem, ale v původním britském seriálu Doc Martin šlo o to, že trpěl hemofobií.

bolak

alexandra: ty brďo, to je zápletka, doktor přišel po čase na to že má fóbii z krve, no to bude trhák :D :D kam se hrabe amerika…

bolak

a pozor, byl to prej chirurg :))) tak tohle umíme jenom my češi..