Dokončete písničku

En ten týky, dva špalíky, čert vyletěl z elektriky. Bez klobouku bos, natloukl si nos. Boule byla veliká jako celá afrika. Všichni čerti plakali, jenom jeden neplakal, protože se pokakal. Zavolali ..........
Asi vám je divný že se na to ptám, zpomělala jsem si když že mi bylo 11 nebo 12, to byl ve třídě hit, ale nemůžu si zpomenout

Nejlepší odpověď
kost

--Zavolali lucifera, ten mu utře za..k zcela.

Další odpovědi
Pájo

Rozpočítávadlo znám jen takhle dlouhé:

En ten týky / dva špalíky / čert vyletěl / z elektriky / bez klobouku bos/ natlouklo si nos / boule byla veliká / jako celá af / ri / ka ! /" Každé znaménko „/“ znamená ukázání prstu a na kom zůstal prst jako na posledním, ten byl „rozpočítán“, k čemukoli…

Musela to být nějaká Vaše specialita ;) nebo si to už pamatuji zkresleně…