Lgee

Dokážete vysvětlit tento vtip?

To prý se jedna svěřovala doktorovi, že v pochvě nachází poštovní známky z Hondurasu a nedovede si to vysvětlit. Doktor si prohlédl předmět doličný a povídá jí: Paní, to nejsou poštovní známky, to jsou nálepky z banánů…

Odpovědi
Mravenec

Dokážu. Není to ale vhodné zde rozebírat. Pobavil mě. 😂😂

Nápověda – Co asi panička s těma banánama dělala, že má nálepky z nich ve vagině?

elkon

To myslíš vážně, tak to mi jen potvrzuje myšlenku.

paul1

Kdyby tam ty známky nebyly, tak to může znamenat, že si kupuje okurky 🙂

zjentek

Ne, ale zasmát se tomu dokážu.

Brablenec, jestli ty dokážeš v životě tak dokonale vysvětlit úplně všecko, tak seš FAKT DOBREJ, klobouk dolů tvl…
A teď ti to vysvětlím, bo taky dokážu: Tys tím rozborem úplně zazdil celý fór ty jelito, chápeš? (; ((;
Prý „nápověda“ 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

😁🐔

Mravenec

A co mám dělat, když tomu mistr Lgee nerozumí. 😁