huxa

Dokážete vycítit, jaké bude počasí?

Třeba mě, když má dojít nějaké horko začne bolet deset let zlomená ruka, nebo teďkom, před bouřkou mi je téměř na zvracení, dezorientace, chtěl bych jít spát, najíst se, na záchod a to vše v jednu chvíli.

Nejlepší odpověď
melanie

Nedokážu.Ale občas je to poznat podle smradu z kanalizace nebo vysycháním rukou.
Doplňuji:
Nebo (občas) podle toho, že ptáci létají nízko, ale někdy to neplatí.

Další odpovědi
iwrana

Nedokážu ,ale sousedův německý ovčák poznal na sto procent ,že bude bouřka.Měli ho na zahradě a domů nesměl.Na hruhém konci vesnice bydlela jejich babička a když k ní šli na návštěvu a vzali ho sebou, tak tam mohl dovnitř do domu.Pes sousedům nikdy ze zahrady neutíkal,jenom tak dvě,tři hodiny před bouřkou se utekl schovat k babičce.A sou­sedka vždycky říkala:Bude bouřka,utekl Baron.

bolak

Chlape ty máš 10 let zlomenou ruku?!! Čeče s tím si zajdi k doktorovi, těch 30 kačen zas není taková pálka.
Doplňuji:
Jo, ještě odpovědět na otázku, já na to vždycky zapomenu, Ne.