hapiky

Dokážete také v krátké době cca 10 dní zhubnout o 5 kilo?

Mě se to stává skoro pravidelně, když pracuji mimo domov, celý den makám i přesčasy a nic velkého nejím.

Nejlepší odpověď
anonym

Ne, takhle rychle se dá zhubnout jen dehydratací (úbytkem vody) z uloženého tuků v těle za tak krátkou dobu nespálíš skoro nic.

Další odpovědi
Kepler

To bych potřeboval! Bohužel mé možnosti fyzické práce, sportu nebo jakéhokoliv pohybu jsou dosti omezené, takže začarovaný kruh. Minulý týden jsem pomaličku překročil magickou hranici a z docenta se stal přescent ☹

Drap

Nikdy jsem to nezkoušel a ani zkoušet nebudu. V každém případě je to dost nezdravé.

Rokio

Souhlasím s Drapem. Já hubnu, ale postupně. Moje hmotnost se snižuje tak o 1 až 2 kilogramy za měsíc.

zjentek

Já pět kilo navíc nemám. Ani si nechci pokládat otázku, PROČ bych je měl mít? Co by mě k nim asi tak vedlo? A k čemu by cesta k nim byla dobrá?

Ametyst

Dokážu to: stejně jako snadno naberu, také i snadno zhubnu.

Letos v květnu jsem zhubnul 12kg za měsíc, ale pak se to zastavilo a další 1kg mě trval opět měsíc.