Drap

Dokážete si užívat koupání ve vaně ?

Ti v odkaze si to očividně užívají na plno.
http://letecka­posta.cz/340509869

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

já určitě ano, udělám si z tekutého mýdla pěnu, stavím sněhuláky, pak ze sebe dělám dědu mráze. zkouším, za jak dlouho se potopí papírová lodička. dělám vlny a když tlesknu, udělá se vodotrysk. pak se ponořím a vyrábím bubliny. až už voda není tak teplá, udělám si dvě – tři kolečka a jdu ven …

Další odpovědi
anonym

tak takhle si to vychutnat neumím ani já,ale budu to muset zkusit,je to roztomilé

anonym

Koupal jsem se podobně, dnes už mám zakázáno se koupat.

SteimlX

těšim se na odpověď Michala )
Já si občas dám pěkně pívečko ve vaně, cigárko, knížečku, pustim hudbičku a hodinku si třeba ležim

pizlicka

moc ne.vzdy se tesim,jak se nalozim do horke vany,a budu tam jen tak lezet a relaxovat.voda ani nevychladne,a me uz to tam nebafíííí.asi proto,ze jsem tvor spolecensky,a nudim se tam.nebo se rychle prohreji a je mi tam vedro.

Conchus

Ani ne, mám pak rozmočenou pleť