zzzzz

Dokážete si představit, že by vás neprávem odsoudili?

http://www.no­vinky.cz/krimi/287339-soud-resi-odskodneni-32-milionu-pro-muze-ktery-nepravem-sedel-za-znasilneni.html

Myslíte si, že takových justičních omylů je u nás hodně?
Doplňuji:
Kdosiodjinud on sedě rok, ale dalších 20 let si na něj lidé ukazuji prstem „to je ten úchyl“!!! Nezaložil ani rodinu. Já myslím, že mu není co závidět, tolik peněz stejně nedostane a i kdyby jo, tak si normální ženu nenajde, uloví ho nějaká zlatokopka.

Nejlepší odpověď
Drap

,Představit si to nedovedu,ale stát se to může.Myslím,že takových případů je málo

Další odpovědi
KdoSiOdJinud

Rok seděl a teď, když bude chytrý tak nebude muset do konce života nic dělat. Někdo řekne zkažený život, jiní mu to závidí…

Myslím, že spíš než omylů je tu hodně korupce a následné dopady…

pizlicka

zadne penize nevynahradi svobodu,ale rozhodne mu je preji.at si uziva znovu navracenou svobodu.