Avatar uživatele
Boy 13

Dokážete si představit, kdyby celý jeden den by se lidé vůbec nedívali na hodinky?

Kdyby se lidé na jeden den vymanili ze zajetí jménem čas, tak si myslím, že by lidem připadal jejich den veselejší a i delší a lidé by tak nebyly ve stresu, protože bohužel dnešní doba si vyžaduje přesně všechno mít načasované, a proto nám i někdy utíkají nejkrasnější OKAMŽIKY života. Co vy, dokážete si představit jeden jediný den, že by lidé schovali hodiny, hodinky a nekontrovaly čas?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Krejcík, Roman71 před 2270 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Roman71

Dokážu si to představit, ale ne v dnešní uspěchané době. Kdyby lidi ovládaly jen hodinky! Čím dál víc lidí chodí s přirostlým telefonem k ruce.. o sociálních sítích už raději ani nemluvím, to je kapitola sama pro sebe. Co naplat, lidé ztrácejí kontrolu nad technikou a technika čím dál víc ovládá životy lidí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Nic se neděje. Dělám to tak vždy o dovolené. Vůbec mi to nechybí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Krejcík

No pro člověka co nepracuje asi úplně v pohodě, ale pro ostatní by nastal totální chaos. Jak bych věděl, v kolik se mám s někým setkat, kdy mám mít pauzu na oběd, kdy už můžu jet domů?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Čo sú to hodinky? Ako hovoril Vinetou „Keď sa dvakrát narodí Luna stretneme sa na Slanom jazere…“ A hľa, stretli sa.
V niektorých prípadoch aj v súčasnosti možno merať čas prírodnými úkazmi a riadiť sa podľa nich. Ale určovať takto príchody a odchody hromadnej dopravy by bolo tak trošku nepresné, aj keď sú na Zemi oblasti, kde ľudia čakajú na zástavke aj deň a noc

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek