Avatar uživatele
Elk

Dokážete si představit…?

…že se ocitnete zhruba v 15. století? Co byste dokázali vymyslet pro zlepšení tehdejšího zlepšení života lidí? Dokázali byste něco zkonstruovat, vynalézt s tím, že se to na tehdejší poměry dá i vyrobit? Pár věcí bych možná dokázal, ale není to mnoho, nejsem technický typ.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? Berušinka, iceT, Kerberus, tom004, anonym, Ronaldo123 před 4688 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
fcoop

Jo,to asi jo.V první ředě kanalizaci,zácho­dy,odvoz odpadu.......

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Berušinka

Tak to bych určitě nevymyslela – nemám fantazii, představivost – prostě nic, co bych např. jako architekt uplatnila. A hlavně by mě jako ženskou v 15.století k těmhle věcem ani nepustili =D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Já si myslím, že většina by se naopak musela hodně učit od lidí z té doby, aby vůbec přežila.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Pokusil bych se těm lidem sdělit nebo vysvětlit princip fungování některých dnešních vymožeností,ale dopadlo by to se mnou na 100% zle – byl bych označen za kacíře a dábla.:-)Skončil bych na hranici kde by mne upálili.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Představit si to umím,ale nic bych nevymýšlel.Pro­tože,jestli existuje čsová osa,kterou spisovatelé sci-fi,používají,>změ­níš-li cokoliv v minulosti,změny se projeví v budoucnosti<,tak bych se taky nemusel mít kam vrátit. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Já bych skončila na hranici… ;o)
Stát se mi to, ostříhám se, stáhnu horní část těla hadrama a do smrti se vydávám za muže. Technickej typ nejsem, spíš bych se asi lidem snažila pomáhat slovy – a to mám stejně obavy, že bych na tý hranici skončila – když ne jako čarodějnice, tak jako kacíř. Brrr. Jsem šťastná, že žiju v téhle době a na tomhle území.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek