Avatar uživatele
anonym

Dokazete si odrict sladke ? -iv-

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? rynek878, Andělé, Kerberus, chudst, tom004, dědapetr, anonym před 4645 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Ano. Nikdy jsem sladké neměla příliš v oblibě. Teď je nejím už víc než rok. Jedině čas od času si vezmu 2 čtverečky víceprocentní hořké čokolády.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

Sladké mně problémy nedělá 😉
Odříct si hořké s pěnou – to je jiný kalibr!
Většinou podlehnu 😁

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

ne, proč bych to dělal? tělo si vždycky řekne, na co má chuť. Jím ho s mírou, není tudíž důvod si ho odříkat. Navíc je zrojem okamžité energie, které s mým pracovním vytížením není nikdy dost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andělé

Tak odříct si sladké by byla moje smrt!!!
Jsem na něm závislá od mala,musím ho mít dennodenně. Nemusím ho spořádat ve velkém,ale prostě denně si musím dát.Je to moje droga,když si ho den nevemu,mám absták,chvěje se mi celé tělo. S mou kamarádkou to máme úplně stejné. Jakmile ho nemáme třeba 2 dny,začneme se tak chvět,že honem,honem ho musíme mít. Jsem dětem pro smích,když vidí,jak jejich maminka se nedokáže ovládat a v šílené rychlosti doslova „sežere“ cokoliv sladkého.Až se tím přejím,teprve mi je dobře. Vím,je to hnusné,ale mě je to v tu chvíli úplně jedno.
Máme s kamarádkou štěstí,že jsme štíhlé a nepřibýváme,jinak bychom byly pořádně vypasené…:-)
A to máme v rodině z obou stran cukrovku.Já ji zatím nemám,ale jestli i na mě přijde řada,bude to pro mě smrt!…:-)
Odepřu si už ledasco,ale sladké NIKDY!!!…:)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rynek878

Dalo by se řící,že bez sladkého nevydržím ani jeden den,je to pro mne droga,hlavně hořké čokolády atd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
chudst

Ano, uz tri tydny ano :'(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

jistě.
sladke jim jenom na svadbych, pohřbech, na velikonoce a vanoce.
jinak ho vubec nemusim, nesladim ani kafe nebo caj.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Úplně,v pohodě­.Nemusím sladkosti,třeba rok,i déle.Potom přijde „krize“,a jdu koupit dva dorty.Jeden je můj,druhý pro holky,protože,z mé­ho,nikdo nedostane,ani ň.Sním ho,a bez jakýchkoliv následků,sladkosti nemusím,třeba další rok,a víc. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

všichni tady píšou jak si umí odepřít sladké a kolik let už, ale víte co? JÁ NE! a nestydím se za to! čaj sladím a piju téměř denně a dneska jsem měla dva kousky jahodovo tvarohového koláče a dva řádky čokolády Milka… a je mi fajn :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

Jako prd! 🙂 Dám si ho rád, ale že bych na něm ujížděl, to zas ne, klidně ho oželím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Ano dokážu.Už nejím sladké 9let.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

Já musel,bohužel.Vyšší cukr.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jsem na tom jako quentos, pokud jde o přirozené cukry v potravě.
Ale když žena řekne sladké, téměř vždy myslí dortíky, cukrářská lákadla, čokoládu, mlsání a jiné hrozby obezity.
Tím netrpím, považuji to za zženštilou slabost a i díky tomu mám sportovně štíhlou postavu a dodnes obleču svatební oblek a zdravotní parametry mám o 9 let nižší než statistické pro můj věk.
Doplňuji:
Co ale naopak u žen respektuji, je slabost pro čokoládu, protože obsahuje fenyletylamin, který se jinak v organismu vytváří při zamilovanosti.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Evasky

Ano,ale moc dlouho mi to nevidrží.Asi tak týden,dva.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek