zjentek

Dokážete se zdravě nasrat?

Nebo naopak ne a to za žádných okolností?

Mě tahle otázka napadla když jsem zjistil, že cena ropy na burze je nižší než v únoru před „Ukrajinou“, přičenž včera jsem tankoval za krásných 45 kaček za litránek. Také o pšenici není vůbec žádná nouze a její cena se také NIKDY NIJAK nenavýšila, ovšem nepočítá se s uvedením prudkého zdražení pečiva zpět k obvyklým normám.

Nejlepší odpověď
Drap

Dokáži, celkem lehce, ale netuším, zda je to zdravě.
Obdobné je to s cenou plynu a podobně. Vysvětlení je snadné je to politické rozhodnutí předem plánované jak vysát z běžného člověka ještě více a více pněz a pokud možno zbavit všechny jakéhokoli majetku. Prkgnoza ČND už před časem hovořila o tom, že více jak 30% obyvatel se dostane do exekučního pásma. Pokud se má prognoza naplnit, znamená to, že bude ještě hůře.

Další odpovědi
paul1

Trošku odbočím: Říká manžel manželce: „Stále máš jen provokační řeči. Můžeš mi pro změnu říct něco, čím mně nasereš a zároveň i potěšíš?“ „Ale ano dí manželka -máš ho většího jako soused“.

da ny

„Zpět“ cena nespadne.
Rafinerie v ČR mají zvýšené náklady na výrobu a dopravu, elektřinu, mzdy, zisk aj.
Standardní cena byla před 2 dny, za benzín 39,90 Kč. Rarita za 35 Kč. Nafta byla dražší.
Cena má lítat nahoru a dolů několik měsíců, et. Nikdoneví kdy a jak vysoko. V závislosti na marži u pumpy.
Budeš se muset poohlédnout a projet, nebo tankovat u žida.

zjentek

Paul 😂😂😂