Kelt

Dokážete rozlišit poslechem tyto dvě věty, případně někdo jiný?

Zkuste rozlišit poslechem tyto dvě věty . A. Bla bla bla ..... než řekneš švec.
B Bla bla bla … než řekne švec.
Za to bla bla si dejte cokoliv, můžete i vynechat. Říkejte někomu druhému střídavě tyto věty, jestli pozná, zda jste řekli A, nebo B. Pokud nejste profesionální speaker, určitě se posluchač zmýlí. Nevím, zda to tady patří jako otázka, ale třeba by to udělal někdo jiný. Dvě sykavky za sebou se obtížně vyslovují. Může to být zábavné. Děkuji.

Odpovědi
Filosof

Vždycky je šance poznat rozdíl. Ale věřím tomu, že se může stát, že jedno „š“ bude přeslechnuto…

zjentek

Možná někdo jiný.