kapka

Dokážete psát nohama ?

http://www.no­vinky.cz/koktej­l/207947-lupic-spoutal-zenu-ta-napsala-e-mail-o-pomoc-palci-na-nohou.html
Jelikož jsem se rozhodla šetřit více palci, tak dám zítra bod jen tomu, kdo mi odpoví palcem své nohy. A odpřísáhne to.
Doplňuji:
Co mi to admin udělal s mou vlastnonožně napsanou otázkou? ☹
Jsem měkká, takže dávám bod všem, ti co si nezkusili psát na pc palcem nohy, si to třeba zkusí někdy jindy.
Ostatní za 1*

Nejlepší odpověď
Jahoda

psamníom nohama mil moc nejde. Je to bdřina.

Pro ty, kteří by nemohli přeluštit: Psaní nohama mi moc nejde. Je to dřina. Jinak mohu přísahat, že jsem opravdu psala palcem své pravé nohy. Přísahám! 😉

Pro Panenku a Miroslava: Jedná se o psaní nohama na PC. Ne na papíře 😉

Další odpovědi
Miroslavst

Ano, jde to. Kdysi jsem to zkoušel, ale potřebuješ k tomu velký papír. :D
a tady máš ten palec.
Přísahám, ať se propadnu do západního německa jestli kecám.

http://www.ste­fajir.cz/files/Gou­t.gif

a co jasko, jdfer tgoi
(a co jako? jde to) bohužel jsem mačkal víc písmen, jelikož mám větší palec než klávesy :D

PostApMan

cirou nahodou mam notase v poasteli tak jsem to zksil jde to verim ze ten majl napsala nohou ale psat treba tuzkou na papir asi ne

ps oprisaham pisi palcem u nohy
ps 2 naposled ve svem zivote pripadam si komicky ale je to sranda

panenka

Já jsem to nikdy nezkoušela a myslím si že bych to asi nedokázala.Možná nějaký ten čmáranec bych možná udělala.

anonym

Nedokjáížu.Někdo ani rukama.
Anebo to už bylo nohama?

lilibou

já myslím,že kdyby u tebe byl lupič tak odepíšeš nohama jako by nic:)ze strachu..

jen k té zprávě:je divné že ji ten lupič nesebral i ten notebook co vy na to?