dust8

Dokážete odpovědět jaké věci se vám více líbí o pravěku, starověku, či dobách dávných oproti dnešní době a vlastně proč?

Odpovědi
Filip84

Ne, nedokážu, protože o jakékoli době před Verneuerte Landesordnung si nedokážu udělat úplnou a skutečnou představu, profilaci.

Důvod je velice prostý: my vykopeme, támhle někde na kopcu, nějaký hrob, tak jako třeba starý, podle současného poznání, zhruba 20,000 let. Ale to je jeden hrob, na jednom místě. Pak se vykope zhruba stejně starý hrob na úplně jiném místě a je tam všecko úplně jinak.

Víme úplný hovno! Vážně! Vždyť teďka bylo výročí úmrtí Reinharda Tristana Eugena Heydricha. A my nejsme, pořád, s to ani pořádně poskládat linii, děj, toho atentátu. A to to bylo „včera“ a byla na to hromada svědků! A Ty chceš řešit něco takhle starého!? To je bisarní, jo, to k ničemu není.