Mortin

Dokáže vás dohnat nějaká píseň k slzám?

Nejlepší odpověď
redy

Jo, slzím v jednom kuse, některý písně jsou dobrý, ale slzet? To nemůžu, bych si rozmazala oči 🙂

Další odpovědi
quentos

Jo, třeba tahle https://www.y­outube.com/wat­ch?v=mn_xRsmBmEY

UltraFan

Ano, i když jsem kluk, tak se občas stane, že mi u nějaké „smutné“ písničky ukápne slzička. Ale musí k tomu byt i hezky udělaný klip 🙂

lexx

jo, když navodí atmosféru časů dávno minulých

marci1

Určitě. I naše hymna, třeba když ji hrají na počest našich sportovců, při výhře. 🙂

anonym

Samozřejmě a nejen hudba, ale i zdánlivě banální film, na druhou stranu jsem chladná jako kobra.

VeRe1983

Od Morčat na útěku každá druhá. To se směju, až slzím.

Rokio

Mně se to stávalo u jedné japonské melodie vyjadřující smrt, když jsem byl nezletilý. Tato hudba hraje v seriálu Bleach, když je nějaká velmi smutná situace.

lota

Ano, určitě.