Rokio

Dokáže už člověk zničit celý vesmír?

Zvládnou vědci vytvořit něco, co by teoreticky mohlo zničit celý vesmír?

Nejlepší odpověď
Anikitos

Ne, ale všechno příjde, chce to čas. Člověk je vynalézavý – nakonec zničí všechno!

Další odpovědi
klumprt

Nevím, jak v budoucnu, ale optimisticky se domnívám, že v současné době nedokážeme ani vyhladit život na Zemi. I po jaderné apokalypse nebo celosvětové poušti z globálního oteplování zůstanou přinejmenším nějaké ty bakterie hluboko v moři a proces bude pokračovat.

michalds

nedokáže

mosoj

Kašli na vzdálený vesmír na ten nemáme a hned tak mít nebudeme. Ono bude ještě drahnou dobu trvat než ho pochopíme, pokud je to vůbec možné.

Ještě chvilku a je vesmír kolem naší Země zaneřáděný odpadem. OSN chce každé úmyslné zničení satelitu a tím vzniku objemného odpadu, zařadit mezi teroristické činy!!!

Pokud se zanášení oběžné dráhy kolem země nepodaří zastavit, je jisté že přijde doba kdy se na oběžnou dráhu Země nebude moci létat a životnost satelitů bude velmi malá.

Gestas

Higsův boson.

led

Atesti na to odpovedajú:
Chvála Pánu Bohu tak ďaleko človek ešte nedorástol, než k tomu dôjde, zničí najprv sám seba.

Vosanajazyku

Nestesti ne. Ale zcela jiste jednou vesmir znici nas samotne. Uprimne priznavam, ze ani nevim, jestli mi to je lito.

Roman71

Člověk, který nemá ponětí, jak fungují zákony a zákonitosti, na zemi i ve vesmíru, dokáže napáchat nepředstavitelné škody. Jedna neuvážená akce může vyvolat řetězovou reakci.. Pevně ale věřím tomu, že Konstruktér vesmírného projektu nenechá lidstvo zajít tak daleko.

mzm

Docela by mě zajímalo, co si představuješ pod pojmem „zničit vesmír“. Nějak mě nenapadá, co by to mohlo být.